BUTY NA TWÓJ ŚLUB

4 POWODY ABY WYBRAĆ BUTY LOAKE NA ŚLUB

1

 

PIORUNUJĄCE WRAŻENIE 

Dlaczego buty Loake są wybierane na śluby od 130 lat? Przede wszystkim z powodu pięknej linii 

cholewki, dobrze wyprofilowanym 

kopytom, najlepszym skórom i ręcznie malowanym skórzanym podeszwom. To po prostu najlepszy wybór dla mężczyzn ceniących ponadczasową klasykę.

 

2

 

PRZETAŃCZ

CAŁĄ NOC! 

Nasze buty produkowane są na różnych kopytach (kształtach) 

i w różnych tęgościach 

(szerokościach), dzięki czemu można je idealnie dopasować do stopy, aby zapewnić 

maksymalny komfort.

 

3

 

DUŻY

WYBÓR 

W naszych salonach posiadamy ponad 60 modeli obuwia, które dostępne są w rozmiarach 6 UK do 13 UK, a nasz profesjonalny zespół doradców klienta pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu.

 

4

 

DOPASOWANE AKCESORIA 

Dopasuj pasek idealnie do koloru swoich butów! Paski Loake dostępne są w różnych długościach i wytwarzane są z najwyższej jakości skóry.

 

 

POLECANE MODELE

Loake 1880 Export Grade Hanover Black

Model Hanover w kolorze Onyx Black to klasyczne, bardzo eleganckie oksfordy z charakterystycznym przeszyciem na nosku. Model pochodzi z ekskluzywnej kolekcji 1880 Export Grade. Wykonany z najwyższej jakości skóry garbowanej roślinnie i szyte przez wyselekcjonowany zespół najlepszych rzemieślników. Buty będą pasował do stylizacji o wyższym stopniu formalności na oficjalne okazje.

 

Loake 1880 Aldwych Black

Model Aldwych w kolorze czarnym to jedne z najbardziej klasycznych i formalnych butów znajdujących się wśród modeli Loake. Zamknięta przyszwa, najlepsza cielęca skóra, klasyczny kształt kopyta oraz nakładany nosek sprawiają, że są to buty na oficjalne okazje, które musi mieć w szafie każdy mężczyzna.

 

Loake Patent

Model Patent to klasyczne oksfordy z lakierowanej skóry na skórzanej podeszwie. Model Patent to bardzo oficjalne buty przeznaczone na formalne okazje. Będą doskonałym uzupełnieniem fraka, smokingu, czy bardzo formalnego czarnego garnituru.

 

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL?

Jeśli nie wiesz jaki byłby najlepszy model butów dla Ciebie, skorzystaj z naszych podpowiedzi na blogu Loake.

Sezon ślubny w pełni – jednych ogarnia euforia, drugich przerażenie! I choć o tym, co można, a raczej czego nie można, wielu napisało już wiele, w sprawie butów, wystarczy, że przeczytacie naszą skróconą wersję ślubnego poradnika obuwniczego.

 

Każdy mężczyzna bez względu na styl, którym się kieruje, powinien pamiętać o właściwym dopasowaniu butów do pozostałych części stroju. Natomiast, warto również pamiętać, że wszystko jest względne i dotyczy to również zasad dobierania kolorów.

 

Jakie są najlepsze buty do smokingu? Lakierowane oksfordy na skórzanej podeszwie. Model ten został zaprojektowany na smukłym kopycie, a w połączeniu z lakierowaną skórą, nada oficjalnym stylizacjom wyjątkowego charakteru.