Poznań

Loake Shoemakers

Flagship store Poznań

Adres

Galeria Posnania, 1 piętro

Pleszewska 1

61-136 Poznań

Godziny otwarcia

Pn-Sb 10-22

Nd 10-21 (niedziele handlowe)

Kontakt

mampytanie@loakepolska.pl

+48 531 633 979

1/3
Avatar 86

Artur

Kierownik Salonu

Avatar 86

Iwo

Doradca Klienta

Avatar 86

Maciej

Doradca Klienta

Obuwie to podstawa każdego mężczyzny z klasą. Oferujemy ponad 60 modeli butów dostępnych od ręki w salonach, w rozmiarach od 39 do 47.  

Paski, portfele, skarpety, sznurówki - te akcesoria są niezbędne w celu dopełnienia każdej stylowej kreacji. Wszystkie je znajdziesz w naszych salonach a także e-sklepie.

Wygodny bagaż gwarantem udanego wyjazdu! Podróżne torby Loake wykonane są z naturalnie garbowanej skóry co sprawia, że z wiekiem będą wyglądały coraz lepiej.

Kiedy nie masz pomysłu na prezent, bon podarunkowy przyjdzie Ci z pomocą. Możesz zakupić go online lub w jednym z salonów, dostępny w kwotach : 100, 300, 500 oraz 1000 PLN.

Odpowiednia pielęgnacja to klucz do utrzymania Twoich butów w dobrym stanie przez lata! Przyjdź na szkolenie i ucz się od najlepszych. Zobacz kiedy jest najbliższy termin szkolenia w jednym z naszych salonów.

Czy wiedziałeś, że zużytą podeszwę możesz wymienić na nową? Buty są odnawiane przez tych samych fachowców, którzy je zrobili. Więcej informacji na temat rekonstrukcji znajdziesz tutaj.