top of page

Kraków

Loake Shoemakers
Flagship store Kraków

Adres

Szczepańska 9

31-011 Kraków

Godziny otwarcia

Pn-Pt 10-19

Sb-Nd 10-17 (niedziele handlowe)

Kontakt

radek.jpg

Radek

Kierownik Salonu

konrad.jpg

Konrad

Doradca Klienta

Kiedy nie masz pomysłu na prezent, bon podarunkowy przyjdzie Ci z pomocą. Możesz zakupić go online lub w jednym z salonów, dostępny w kwotach: 100, 300, 500 oraz 1000 PLN.

Odpowiednia pielęgnacja to klucz do utrzymania Twoich butów w dobrym stanie przez lata! Przyjdź na szkolenie i ucz się od najlepszych. Zobacz kiedy jest najbliższy termin szkolenia w jednym z naszych salonów.

Czy wiedziałeś, że zużytą podeszwę możesz wymienić na nową? Buty są odnawiane przez tych samych fachowców, którzy je zrobili. Więcej informacji na temat rekonstrukcji znajdziesz tutaj.

Obuwie to podstawa każdego mężczyzny z klasą. Oferujemy ponad 40 modeli butów dostępnych od ręki w salonach, w rozmiarach od 39 do 47.  

Paski, portfele, skarpety, sznurówki - te akcesoria są niezbędne w celu dopełnienia każdej stylowej kreacji. Wszystkie je znajdziesz w naszych salonach a także e-sklepie.

Wygodny bagaż gwarantem udanego wyjazdu! Podróżne torby Loake wykonane są z naturalnie garbowanej skóry co sprawia, że z wiekiem będą wyglądały coraz lepiej.

bottom of page