ZESTAW PROMOCYJNY

KUP BUTY

PRAWIDŁA + KREM + WOSK

DOSTANIESZ ZA DARMO!

+

+

Specjalnie dla naszych klientów, którzy dołączą do Loake Club przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. Kupując oznaczone buty Loake otrzymasz zestaw: prawidła + krem + wosk o wartości 224 zł za darmo! Promocją objętę są 4 modele butów - teraz pozostaje tylko decyzja, które będą Twoje!

MODELE OBJĘTE PROMOCJĄ

160 PLN

Loake 1880 Cornwall Black / Mahogany

Model Cornwall to piękne angielki w kolorze czarnym na skórzanej podeszwie. Szyty na kopycie Duke w tęgości E (węższej) będzie komfortowy nawet dla bardzo szczupłych stóp. Ponadto dzięki otwartej przyszwie będą również pasować na stopy o wyższym podbiciu. Model uniwersalny, który można wykorzystać nawet na bardziej oficjalne spotkania. 

Więcej>

Loake 1880 Downing Black

Model Downing to piękne angielki w kolorze czarnym na skórzanej podeszwie. Szyty na kopycie Capital w tęgości F o lekko zaokrąglonym nosku cechuje go prostota i elegancja. Ponadto, dzięki otwartej przyszwie będą również pasować na stopy o wyższym podbiciu. Model uniwersalny, który można wykorzystać nawet na bardziej oficjalne spotkania. 

Więcej>

Loake Shoemakers Gable Black

Model Gable kolorze czarnym to klasyczne derby, które wyróżnia w pełni gumowa podeszwa. Podeszwa została tak zaprojektowana, aby wyglądała na delikatną, a zarazem była antypoślizgowa oraz bardziej odporna na zużycie i nawet bardzo uporczywą wilgoć. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nosić formalne półbuty bez względu na pogodę. Model występuje w tęgości G, przez co będzie pasować na szersze stopy. 

Więcej>

Z oferty mogą skorzytać wyłącznie osoby, które dołączą do Loake Club. 
 

Oferta ważna jest w sklepie stacjonarnym Loake Shoemakers,

który mieści się przy ulicy Chmielnej 30 w Warszawie.