Stylowym krokiem w Nowy Rok

Święta już za nami, pora więc przygotować się na huczne rozpoczęcie Nowego Roku, czyli zabawę sylwestrową. Dla tych, którzy Sylwestra postanowili przywitać na nartach, bądź Bahamach, problem doboru garderoby nie powinien istnieć. Dla tych jednak, którzy mają w planach bale, formalne imprezy, czy inne wymagające tradycyjnej elegancji okoliczności, przedstawiamy kilka pomysłów, co na siebie włożyć.

W gruncie rzeczy, sprawa ubioru na takie okoliczności jest prosta, gdyż są pewne utarte kanony, co wskazane, a co nie. I oczywiście, zawsze znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że łamanie zasad jest wskazane i przyjdzie na Bal Sylwestrowy w Conversach, bądź „designerskim” T-shirt’cie, ale pozostałym, którzy nie chcą wyglądać jak zbuntowani nastolatkowie, polecamy ponadczasową i zawsze modną klasykę.

Jeśli ma być tradycyjnie, to musi być na czarno. Czarny smoking, bądź czarny garnitur (oczywiście dobrej jakości) obronią się zawsze i wszędzie. Do tego dopasowana, nieskazitelnie biała koszula oraz spersonalizowany dodatek: krawat, czy muszka oraz poszetka, a będzie na shortliście do tytułu Króla Elegancji.

Opcja 1: Formalniej już (prawie) być nie może

Na oficjalne bale proponujemy nieśmiertelny smoking wraz z kontrastująca muszką oraz butami Loake model Patent:


Opcja 2: Formalnie, ale bez przesady

Na mniej formalne imprezy sylwestrowe dobrze widziane będą buty Loake model Aldwych oraz czarny garnitur, ale dla odmiany z muszką:


Opcja 3: Z lekką nutką ekstrawagancji

Dla tych, którzy jednak na czerń już patrzeć nie mogą, proponujemy burgundowe wariacje wraz z butami Loake model Lincoln.


Loake Polska życzy wszystkim bardzo stylowego Sylwestra spędzonego w doborowym towarzystwie i … dobrych butach 😉

Zobacz, gdzie możesz już teraz kupić swoją nową parę butów.


#jakiemeskiebutywlozycnazabawekarnawalowa #meskiebutynasylwestra #jakiebutywłożyćnasylwestra #meskiebutynakarnawal #sylwestrowekreacjedlamezczyzn #butyLoake

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie