Skrócony męski ślubny poradnik obuwniczy

Sezon ślubny w pełni – jednych ogarnia euforia, drugich przerażenie! I choć o tym, co można, a raczej czego nie można, wielu napisało już wiele, w sprawie butów, wystarczy, że przeczytacie naszą skróconą wersję ślubnego poradnika obuwniczego.

Zasada jest prosta – jeśli wasz ślub jest wydarzeniem oficjalnym, to należą mu się oficjalne buty. Jak poznać, że but jest oficjalny? Wystarczy sprawdzić, czy:

  1. jest w ciemnym/czarnym kolorze,

  2. ma zamkniętą przyszwę (wiedenki/oksfordy),

  3. nie ma zdobień (tzn. nie są to brogsy),

  4. ma skórzaną podeszwę,

  5. jest ze gładkiej bądź lakierowanej skóry, a nie np. z zamszu.

Poniżej przedstawiamy 3 wybrane “ślubne” modele Loake, które na pewną zachwycą każdą narzeczoną.

Model Aldwych

Spokojnie mógłby zmienić swoją nazwę na model Wedding, gdyż jest to najczęściej wybierany model na śluby w całej Europie, a wystarczy na niego spojrzeć, żeby wiedzieć dlaczego. Model Aldwych jest po prostu kwintesencją klasyki: piękny kształt kopyta, zamknięta przyszwa, skórzana podeszwa i skóra licowa w kolorze czarnym. Do tego dodamy, że model ten jest uszyty w tęgości F (standardowej), i już wiemy, dlaczego na ten właśnie model decyduje się większość przyszłych nowożeńców.

Warto również dodać, że model Aldwych występuje jeszcze w 4 kolorach, m.in. w kolorze mahoniowym, który będzie pięknie komponował się z granatowym garniturem. Dowiedz się więcej.

Model Churchill

Model Churchill to bardzo ciekawa odmiana butów typu Oksford. Jest szyty na kopycie Swing w tęgości G, posiada skórzaną podeszwę i jest dostępny w kolorze czarnym. Będzie to doskonały model dla wszystkich panów o szerszej stopie, bo pozwoli nie tylko dobrze wyglądać, ale czuć się komfortowo, zwłaszcza w tak ważnym (i długim) dniu.

W przypadku modelu Churchill, jak w modelu Aldwych, oprócz butów w kolorze czarnym, mamy również dostępny kolor brązowy dla posiadaczy granatowych garniturów (którzy nie chcą czarnych butów). Dowiedz się więcej.

Model Patent

Dla wszystkich panów, którzy zdecydowali się na frak, czyli najbardziej elegancki z męskich strojów, polecamy najbardziej eleganckie z męskich butów, czyli lakierki. Model Patent, bo pod tą właśnie nazwą kryją się lakierki w ofercie Loake, to przede wszystkim zamknięta przyszwa i bardzo delikatna skórzana podeszwa, a to wszystko na pięknym, smukłym kopycie. Dowiedz się więcej.

Tyle z teorii. Z praktyki powiem wam, że jest to WASZ dzień i powinniście założyć ten model Loake, w którym będziecie się czuli najlepiej, “nawet” jeśli są to brązowe brogsy (np. model Buckingham):

I na koniec przypominamy, że nie zaleca się zakładania zupełnie nowych butów na ślub. Buty powinny być już wcześniej noszone (przynajmniej kilka razy), aby mogły się dopasować do stopy. Dlatego, nawet jeśli Wasz ślub dopiero za kilka miesięcy, to nie odkładajcie wyboru butów na ostatnią chwilę!

Zapraszamy serdecznie do salonów firmowych Loake w Warszawie, Katowicach i Poznaniu, gdzie oferujemy ponad 60 modeli klasycznych butów męskich w rozmiarach od 39,5 do 49 dostępnych od ręki, więc na pewno nasi doradcy dobiorą odpowiedni model dla każdego!

#męskiebutydoślubu #SalonLoake #butydoślubu #SklepLoakeWarszawa #SklepLoake #butydogarnituru #oksfordyślubne #lakierkimęskie #SalonLoakeWarszawa #butydofraka #butyLoake #męskiebutyslubne #oficjalnebutymęskie #Loake

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie