Przedstawiamy salon Loake w Poznaniu


Salon Loake w Poznaniu został otwarty w marcu tego roku. Usytuowany jest na pierwszym piętrze, największego i najnowszego centrum handlowego wybudowanego w Poznaniu, Galerii Posnania. Mimo, że salon funkcjonuje od pół roku, to już znalazł się na liście priorytetów zakupowych dla każdego zwolennika męskiej klasycznej elegancji, ze specjalnym uwzględnieniem fanów klasycznego, dobrego obuwia. Co sprawia, że warto odwiedzić to miejsce? O tym w dzisiejszym wpisie.


Poznański zespół Loake tworzą młodzi ale bardzo profesjonalni pasjonaci obuwia i klasycznej męskiej elegancji, którzy nie tylko sprzedają buty ale także dokładnie je znają, starannie pielęgnują i w codziennej pracy dumnie noszą. W skład zespołu wchodzą Jarek, Patryk, Marcin a także od niedawna Wojtek. Przed każdym z nich buty Loake nie mają tajemnic a wiedza z zakresu dopasowania, stopnia formalności i wygody jest dla nich sprawą priorytetową.
Skoro o dopasowaniu mowa, zaznaczyć trzeba, że w salonach Loake zagadnienie to odgrywa kluczową rolę. Stopień zróżnicowania obuwia dostępnego w poznańskim salonie Loake sprawia, że buty możemy tu dobrać na najróżniejsze okazje czy to pod względem formalności czy charakteru noszącego. I tak w salonie możemy natrafić na ponad 40 modeli butów od klasycznych czarnych oksfordów przez burgundowe brogsy po koniakowe derby czy licowe sztyblety. Swoje oczekiwania spełnią tu zarówno fanatycy brązów i czerni jak i barw koniakowych czy wielu odcieni mahoniu. Ważnym aspektem jest dostępność różnych kopyt szewskich oraz zróżnicowanych tęgości obuwia. Nie ma zatem obawy, że panowie czy to z wąskimi stopami o niskim podbiciu, czy też z szerokimi, płaskimi stopami wyjdą ze sklepu z pustymi rękami. W ofercie poznańskiego salonu Loake są buty uszyte na około 10 różnych kopytach szewskich w tęgościach F lub G co sprawia, że stopień personalizacji obuwia na skromnych kilkudziesięciu m2 sklepu jest prawdopodobnie najwyższy w Wielkopolsce. A jeśli dodamy do tego szeroką rozmiarówkę, od modeli 6 UK po 12 UK, uszeregowaną co pół rozmiaru da nam to naprawdę olbrzymie spektrum wyboru.


Zgłębiając ofertę salonu nie można obojętnie przejść obok bardzo popularnej wizytówki salonu, czyli limitowanej kolekcji Export Grade (więcej o kolekcji KLIK). W Poznaniu dostępnych jest 5 modeli, w 6 różnych kolorach o zróżnicowanym stopniu formalności. Na klientów czekają także bestsellerowe oksfordy Aldwych w 3 różnych barwach, klasyczne mahoniowe brogsy Heston, ulubione buty naszego właściciela Andrew Loake czy cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów męskiej elegancji double-monki Cannon w licu i bardzo urokliwym, brązowym zamszu. Silną stroną asortymentu sklepu jest także całą ściana z artykułami pielęgnacyjnymi, które nie tylko wyczyszczą nasze buty ale także je odżywią, nabłyszczą i zaimpregnują. W poznańskim oddziale Loake dostaniemy kremy i woski marki Saphir oraz Loake w bogatej palecie kolorystycznej, ale jeżeli będziemy potrzebowali mocniejszego środka czyszczącego lub czegoś co odżywi i zabezpieczy zamsz bez większych problemów, otrzymamy je wraz z fachową poradą naszych pracowników. Na koniec warto dodać, że Loake sprzedaje nie tylko buty ale i całą otoczkę z nimi związaną. Zatem oprócz wspomnianych artykułów pielęgnacyjnych, niech was nie zdziwi dostępność całego około obuwniczego asortymentu, czyli prawideł, pasków, skarpet czy zestawów kosmetycznych dla waszych ulubionych butów.

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście naszego przytulnego i urokliwego poznańskiego salonu Loake, czym prędzej nadróbcie tę zaległość. Wrażenia wizualne i estetyczne gwarantowane!

Autor: Marcin Rejmisz, Kierownik Salonu Loake w Poznaniu

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie