Przedstawiamy salon Loake w Krakowie

Kraków jest miastem bardzo rozpoznawalnym wśród wszystkich mieszkańców Polski. Jest także obowiązkowym miejscem do zobaczenia dla każdego turysty odwiedzającego nasz kraj. Rozpoznawalny nie tylko za sprawą Smoka Wawelskiego, ale też fantastycznego rzemiosła i ludzi, którzy się nim zajmują. I tak oto na mapie tego pięknego miasta nie mogło zabraknąć miejsca gdzie, klasyka ma nadal swoją ostoję. Miejsca, które każdy mężczyzna i nie tylko powinien znać. Miejsca, w którym pasja i rzemiosło wzniosły się na wyżyny. Tak oto z nieodpartą dumą prezentujemy salon Loake Shoemakers, w którym klasyczne obuwie nie będzie miało już przed nikim tajemnic.


Salon mieści się w XIV-wiecznej kamienicy przy ulicy Szczepańskiej 9. W samym sercu miasta, czyli tuż obok Rynku Głównego. W okolicy znajdują się też prestiżowy Hotel Stary i Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Jest to lokalizacja stale tętniąca życiem, a zarazem na tyle spokojna by można z należytym spokojem podejść do tematu klasycznego obuwia. Przypomina nieco lata 20 i 30 XX-wieku, kiedy to dobry smak i poczucie stylu wykształciły się w najlepszy znany nam do dziś sposób. Stylowe lampy i meble, które idealnie eksponują produkt oraz kanapa i fotele klubowe idealnie dopełniają wnętrze. Natomiast półkolisty sufit i surowa cegła na ścianach, tworzą przestrzeń, w której można poczuć się jakbyśmy podróżowali w czasie.


Nie byłoby tego miejsca bez ludzi, którzy je tworzą i dbają o najdrobniejszy szczegół, aby spełnić najwyższe oczekiwania klientów. Klaudia jest kierownikiem. To pełna pozytywnej energii osoba, która doświadczeniem dzieli się z każdym odwiedzającym. Wiedzę natomiast przedkłada w praktykę. Doradza i proponuje tak, aby satysfakcja z zakupionych butów była największa. Sprawia to, że klienci wychodzą z uśmiechem na twarzach i wracają, bo wiedzą, że zawsze mogą liczyć na profesjonalizm.

Jarek to doradca. Jego podejście jest bardzo konserwatywne, dlatego przykłada wielką uwagę do wszystkich szczegółów. Klasyczna męska elegancja nie ma przed nim żadnych tajemnic, to też i nikogo nie dziwi fakt, że znalazł się w takim miejscu. Zadowolenie klienta zamienia się na jego własną satysfakcję i nigdy nie pozwala, by było inaczej. Sebastian dołączył do zespołu niedawno, ale jego wiedza i entuzjazm powoduje, że nie mamy wątpliwości, że znalazł się na właściwym miejscu!


W salonie znajdziemy bogatą ofertę różnych kolorów i modeli butów. Począwszy od najbardziej klasycznych czarnych oxfordów na te najbardziej podniosłe i wymagające najwyższej formalności okazje, przez brązowe brogsy i derby, które z powodzeniem nadają się do codziennego użytku i bardziej casualowych stylizacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się również sztyblety, dostępne w zamszu oraz licowej skórze w odcieniach brązu i czerni. Mamy też kilka modeli trzewików, które sprawdzą się w idealnie chłodniejsze i deszczowe dni. Modele, które posiadamy możemy też podzielić ze względu na kształt kopyta oraz różne tęgości, które sprawdzą się nawet na wyższe podbicie. To wszystko pozwala nam dopasować buty tak, aby każdy mógł czuć się wygodnie.


Nie zabrakło również naszej nalepszej kolekcji Eksport Grade, która dostępna jest tylko stacjonarnie w salonach Loake. Modele te wykonane są przez najlepszych rzemieślników z jeszcze większą precyzją i dbałością o detal.

Dodatkowo posiadamy również ofertę produktów do pięlęgnacji marki Saphir i Loake oraz dodatki, które pozwolą lepiej zadbać o buty czyli np. prawidła z drewna cedrowego.


Serdecznie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia nas, rozmowy i zapoznania się z naszą ofertą. Buty to bardzo wdzięczny temat, na który można dyskutuwać przez długie godziny. My jako specjaliści chcemy się tym wszystkim z Wami dzielić, a jeśli ziarno zostanie zasiane to może urosnąć z niego coś pięknego! Zapraszamy!

Więcej informacji o salonach Loake: www.loakepolska.pl/salony

#loakekrakow #eleganckiebutymeskie #butyLoakewPolsce #LoakePolska #najlepszebutymeskie #butymęskie #butyLoake #butyszytemetodaramowa

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie