Poznaj salon Loake w Katowicach

Nadszedł luty 2017 roku. Prawdziwa, śląska zima. Mróz doskwiera, codziennie kilkanaście stopni na minusie, a jeśli dodać do tego „śląskie tajfuny” wiejące między kamienicami Katowic, temperatura odczuwalna osiąga zero absolutne… no, prawie. Co dobrego może się stać w taką pogodę?

W końcu! Otwarty zostaje pierwszy na Śląsku salon Loake, w Galerii Katowickiej. Jest początek marca, pierwsi klienci z zaciekawieniem zaglądają do nowo otwartego miejsca, dzieje się. Widzą na pierwszy rzut oka, że nie jest to kolejny, klasyczny sklep obuwniczy. W Galerii powstaje miejsce, w którym o butach dowiedzieć można się znacznie więcej, niż tylko tego ile kosztują i jakiego są koloru. Brytyjska firma z tradycjami świetnie odnajduje się w nowym miejscu, a Katowice witają Loake ciepło.

Katowice to piękne miejsce. Stolica kilkumilionowej aglomeracji, coraz bardziej tętniące życiem miasto usługowe, coraz mniej kojarzone z przemysłem, otwarte na rozwój. Miasto wyjątkowe, ze swoją tradycją i pięknymi doświadczeniami. Jesteśmy dumni, że salon Loake zostaje otwarty właśnie tutaj, cieszy nas, że od teraz jesteśmy jego częścią. Szybko okazuje się, że z wzajemnością, bo klienci są równie zachwyceni.


Więcej niż sklep obuwniczy

Dlaczego salon Loake to „więcej, niż sklep obuwniczy”? Klienci otrzymują odpowiedź kiedy tylko spojrzą na buty Loake, czyli na buty szyte metodą ramową, wykonane z iście zegarmistrzowską precyzją, z dbałością o szczegóły tak, by każda para była wyjątkowa na swój sposób.

Każdy, kto nas odwiedza, jest na swój indywidualny sposób koneserem elegancji – zarówno damskiej, jak i męskiej, rzecz jasna. Zależy mu, by buty nie stanowiły jedynie przymusu narzuconego przez dress code, lecz go wyróżniały, w pewien sposób oddawały jego charakter i dbałość o detale. I właśnie nam na tym nam zależy – oferujemy wysokiej klasy obuwie, które sprawdza się w każdej sytuacji. To detale przykuwają uwagę – stąd w ofercie także paski, które idealnie pasują do odcieni butów. Których odcieni? Absolutnie wszystkich. W ofercie salonu Loake w Katowicach znajdą Państwo paski pasujące do każdego modelu obuwia, od klasycznej, eleganckiej czerni, po mniej oficjalne jasne brązy, czy paloną wiśnię.

Nowoczesna elegancja to dbałość o szczegóły, zwracanie uwagi na detale, które są dopracowywane tak, by wyróżniały. Dlatego nasz salon odwiedziły wysokiej klasy produkty marki Bellroy – australijskiego producenta portfeli oraz etui, które przykują uwagę świetnym wykonaniem i gustownym wykończeniem. Są smukłe, a jednocześnie funkcjonalne; niewielkie z zewnątrz, zadziwiająco pojemne w środku.

Aby w pełni podkreślić atuty butów Loake trzeba zadbać o odpowiednią pielęgnację. W katowickim salonie znalazły się produkty marki Saphir oraz Loake, od wysokiej klasy emulsji do skóry buta, przez woski i kremy, kończąc na preparatach do nubuku czy zamszu, słowem – wszystko, co sprawi, by para butów z zachwycającego obrazu stała się arcydziełem.

Jest marzec 2017 roku. Na zewnątrz szaleje zima, a w środku rozgrzewa elegancja. Witamy, Katowice. Witamy, Śląsk!

Serdecznie zapraszamy do salonu Loake Shoemakers w Galerii Katowickiej!

Godziny otwarcia : Pn.-Sob. 09:00 – 21:00 Nd. 10:00 – 20:00

Autor tekstu: Jakub Stolarczyk, Doradca Klienta

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie