Loake został oficjalnym partnerem klubu Arsenal

Z dumą informujemy, że Loake wraz z marką Duchamp London zostali oficjalnymi partnerami klub piłkarskiego Arsenal.

Buty Loake zostały wybrane wraz z garniturami i dodatkami od Duchamp jako formalny strój pierwszego składu oraz managera zespołu – Arsene Wengera. Stroje te będą używane podczasach wybranych oficjalnych występów klubu, w tym podczas meczów w ramach Barclays Premier League i Ligi Mistrzów.


Wybranym modelem Loake został model Churchill. Jest to jeden z najbardziej klasycznych i formalnych butów znajdujących się wśród modeli Loake. Model ten wyróżnia zamknięta przyszwa z wyjątkową łezką, dzięki której nawet osoby z wyższym podbiciem będą się czuły komfortowo.


Model został uszyty metodą ramową z najlepszych skór cielęcych oraz ze skórzaną podeszwą, dzięki czemu zapewni najwyższy komfort użytkowania.


UWAGA: Z okazji partnerstwa od 24.02 do 26.02 w salonie firmowym Loake w Warszawie model Churchill będzie można kupić z 10% rabatem! Rabat obowiązuje zarówno na model w kolorze czarnym, jak i brązowym. Serdecznie zapraszamy do salonu!

#SalonLoake #eleganckiebutymeskie #butyLoakewPolsce #SalonLoakeWarszawa #najlepszebutymeskie #butytypuOksford #butyangielskie #butyLoake #butyszytemetodaramowa

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie