Jak zasznurować swoje Loake’i?

Często dostajemy pytania jak zasznurować buty typu oksford, czyli z zamkniętą przyszwą, dlatego przygotowaliśmy o tym krótki “krok po kroku” przewodnik.

  1. Zacznij od przeciągnięcia sznurowadeł przez pierwsze dwie dziurki do wewnątrz buta. Upewnij się, że końce sznurowadeł mają równą długość.

  2. Przełóż niebieską końcówkę sznurowadła przez trzecią dziurkę po prawej stronie.

  3. Przełóż pomarańczową końcówkę przez drugą dziurkę po lewej stronie.

  4. Przeciągnij pomarańczową końcówkę z lewej strony na prawą i przełóż przez drugą dziurkę po prawej stronie.

  5. Teraz niebieską końcówkę przeciągnij z trzeciej dziurki po prawej stronie na trzecią dziurkę po lewej stronie.

  6. Powtarzaj tę sekwencję aż do końca.

Taką metodą wiążemy buty typu oksford w naszym salonie. Oczywiście nie jest to jedyna metoda, bo sami znaleźliśmy do tej pory ich aż 48! Polecamy wypróbować różne metody i wybrać tę najlepszą dla siebie, ale i najbardziej dopasowaną do okazji i typu buta.

Zapraszamy wszystkich panów do odwiedzenia miejsc, gdzie można przymierzyć buty Loake wraz ze sznurowadłami ; )

  1. salon firmowy Loake przy ulicy Chmielnej 30 w Warszawie, gdzie mamy ponad 60 innych modeli w rozmiarach 6 (39,5) do 12 (47,5)

  2. sklep internetowy Le Premier (www.le-premier.pl), który jest sklep partnerskim i ma w ofercie dokładnie te same modele, które dostępne są w salonie Loake w Warszawie

  3. nasze sklepy partnerskie: www.loakepolska.pl/gdziekupic

#klasycznebuty #tęgośćbutów #butyangielki #wymianapodeszwywbucie #szerokoscbuta #eleganckiebutymeskie #butyLoakewPolsce #brogsy #brouge #butyszytemetodapasowa #SklepLoake #szerokośćbutów #SalonLoakeWarszawa #najlepszebutymeskie #klasycznebutymeskie #butymęskie #butytypuOksford #cotojesttęgość #butyangielskie #butyLoakeOksfordy #rozmiarbutów #butyLoakeangielki #butyLoake #butyLoakeDerby #jakdobraćrozmiarbutów #butyszytemetodaramowa #skorzanebutymeskie #LoakeWarszawa #Loake

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie