Elegancja obowiązuje cały rok, czyli nowe modele butów Loake na jesień/zimę

W prawdzie w kalendarzu jeszcze mamy lato, ale dosyć nagle pożegnaliśmy wyjątkowo wysokie temperatury i rozpoczeliśmy sezon deszczowy. Tym samym zapanowała na ulicach konsternacja, co właściwie na siebie włożyć – czy to jeszcze lato, czy może już jesien? My w Loake mamy eleganckie rozwiązanie na każdą pogodę. Oprócz dotychczasowych modeli na podeszwach gumowych Dainite (więcej o różnorodnych podeszwach w butach Loake przeczytacie TUTAJ), które doskonale sprawdzą się na deszczowe dni, wprowadziliśmy do oferty również modele wyższe, tzn. trzewiki, sztyblety i chukka boots. Wszystkie modele zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić ponadczasową elegnację, wysoki komfort, tak ważną w nadchodzących miesiącach, “pogodo-odporność”.

MODEL HYDE


 1. Skóra cielęca

 2. Kopyto: Capital

 3. Goodyear Welted

 4. Podeszwa Dainite

 5. Rozmiary: 39,5 – 47

MODEL DOVEDALE (Kolekcja 1880)


Dovedale to pięknie wyglądające trzewiki na bardziej nieoficjalne okazje. Model ten jest wykonany w tęgości F i na kopycie 024, znanym doskonale chociażby z modelu Chester. Buty te są bardzo wygodne, a zarazem bardzo gustowne. Będą doskonale pasować do ulubionej pary jeansów, czy spodni chinos, a gumowa podeszwa Victory będzie dbać o to, aby jesienna zmienna pogoda nie zakłóciła żadnego spaceru.

 1. Skóra cielęca

 2. Kopyto: 024

 3. Goodyear Welted

 4. Podeszwa Victory

 5. Rozmiary: 39,5 – 47

MODEL BURFORD


W ofercie mamy oczywiście ikonę angielskiego stylu, czyli ponadczasowe brogsy. Model Burford – wasz ulubiony model Chester, wykonany na tym samym kopycie i w tej samej tęgości, ale w wersji wyższej, tzn. za kostkę. Dostępny jest w salonie w kolorze karmelowym (tan) oraz burgundowym. Buty te będą znakomitym uzupełnieniem weekendowej garderoby na jesień, komponując się wyśmienicie z jeansami i spodniami chinos. Must have dla każdego konesera mody męskiej.

 1. Skóra cielęca

 2. Kopyto: 024

 3. Goodyear Welted

 4. Podeszwa Dainite

 5. Rozmiary: 39,5 – 47

MODEL KEMPTON


Nie mogło również zabraknąć u nas butów typu chukka boots. Model Kempton to model bardzo chętnie wybierany przez panów, którzy chcą wyglądać klasycznie i elegancko w każdą pogodę.

 1. Skóra cielęca

 2. Kopyto: 026

 3. Goodyear Welted

 4. Podeszwa gumowa

 5. Rozmiary: 39,5 – 47

MODEL PIMLICO


Pimlico to drugi dostępny w salonie model chukka boots. Tym razem na kopycie Capital i w kolorze brązowym.

 1. Skóra cielęca

 2. Kopyto: Capital

 3. Goodyear Welted

 4. Podeszwa gumowa

 5. Rozmiary: 39,5 – 47

MODEL BLENHEIM


Chelsea boots, czy też sztyblety, to obowiązkowy element męskiej jesiennej garderoby. W naszym salonie znajdziecie sztyblety Blenheim w kolorze czarnym i brązowym. Wykonane w Anglii z najlepszych skór cielęcych na gumowej podeszwie zostaną waszym najlepszym przyjacielem na nadchodzące chłodniejsze dni. Model Bleinheim został uszyty na kopycie 010 w tęgości F.

 1. Skóra cielęca

 2. Kopyto: 010

 3. Goodyear Welted

 4. Podeszwa gumowa

 5. Rozmiary: 39,5 – 47

MODEL MITCHUM


Mitchum to drugi model sztybletów – wykonany na kopycie Legend i na skórzanej podeszwie będzie doskonałym rozwiązaniem na słoneczne dni podczas pięknej polskiej złotej jesieni.

 1. Skóra cielęca

 2. Kopyto: Legend

 3. Goodyear Welted

 4. Podeszwa skórzana

 5. Rozmiary: 39,5 – 47

Zapraszamy wszystkich panów, którzy chcą elegancką, ale i suchą nogą przejść przez nadchodzące miesiące, do naszego Salonu Firmowego Loake przy ulicy Chmielnej 30 w Warszawie, gdzie oprócz wymienionych wyżej modeli, mamy 55 innych modeli we wszystkich rozmiarach!

#klasycznebuty #meskiebutynazime #gdziekupicbutyLoake #dostepnebutyLoake #SalonLoake #wymianapodeszwy #jakprzygotowacskorzanebutynazime #butyskorzanewzimie #jakpielegnowaćbutyzima #meskiebutyzimowe #rodzajepodeszwy #eleganckiebutymeskie #jakpielegnowacbuty #butyLoakewPolsce #rodzajepodeszwywbutach #zelowanieobuwiamęskiego #brogsy #jakzadbaćobutynazimę #LoakePolska #jakpielegnowacskorzanebutynazime #brouge #rodzajepodeszwywbutachmeskich #jakpielegnowacskorzanebuty #modeleLoake #SklepLoake #doczegopasujabrogsy #zelowanieobuwia #podeszwyskorzane #LoakewPolsce #SalonLoakeWarszawa #najlepszebutymeskie #klasycznebutymeskie #butymęskie #jakzadbaćobutyzimą #jakdbacobutyzimą #butyangielskie #jakprzygotowacskorzanebutydozimy #meskiebutynajesien #butyLoake #podeszwadainite #zelowki #skorzanebutymeskie #Loake

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie