top of page

Dlaczego warto odwiedzać nasze sklepy stacjonarne?

Branża e-commerce rozwija się bardzo prężnie i zabiera sklepom stacjonarnym coraz większe rzesze klientów. Jest to naturalny proces, który odbywa się w wielu aspektach życia. Powszechna cyfryzacja ma miejsce wszędzie i mamy z nią do czynienia na każdym kroku. Zakupy przez Internet są wygodne, szybkie i bardzo często pozwalają osiągnąć pożądany efekt. Jednak nie zawsze.


Dlaczego warto odwiedzić sklep stacjonarny Loake Shoemakers?


Branża obuwnicza rządzi się poniekąd swoimi prawami. Zdecydowanie łatwiej jest kupić przez internet odzież i trafić z rozmiarem niż buty. Do dyspozycji zawsze mamy też drobne poprawki krawieckie, które mogą znaczące poprawić dopasowanie nowych produktów. Obuwie musimy dobrać w zasadzie idealnie od razu, aby odczuwać pełen komfort podczas użytkowania. Bardzo trudno jest dopasować dobrze but, bez kilku przymiarek. O ile w wielu „sieciówkach” jest to możliwe, ponieważ buty różnią się tylko rozmiarem, o tyle w salonach oferujących wysokiej jakości obuwie sprawa wygląda zgoła inaczej.

Loake szyje buty w czterech różnych tęgościach oraz na ponad czterdziestu kopytach szewskich. Oznacza to, że możemy świetnie dopasować buta do stopy, ale wybór jest naprawdę duży i nie da się tego zrobić przez internet. Oczywiście, możemy mieć trochę szczęścia i trafić idealnie, ale to zdarza się bardzo rzadko. W przypadku wizyty w salonie jesteśmy niemal pewni, że znajdziemy odpowiedniego dla siebie buta. Dlaczego?


Ponieważ doradcy klienta pracujący w salonach Loake nie ograniczają swojej pracy do podawania butów i nabijania paragonów. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny i profesjonalny. Nasi doradcy doskonale znają wszystkie modele znajdujące się salonach i wiedzą, jak jest uszyty każdy z nich. Dzięki temu, wiedzą które buty można przymierzać na wąskie stopy, które na szerokie, jak poradzić sobie z wysokim podbiciem, a gdzie szukać więcej miejsca na palce. Taka wiedza znacząco ułatwia proces dopasowania obuwia i sprawia, że klienci otrzymują świetnie dobraną parę.

Co więcej, w naszych sklepach stacjonarnych można dowiedzieć się wiele na temat technologii szycia butów czy też ich pielęgnacji.

Nasi doradcy służą radą nie tylko w kwestii dopasowania obuwia do stopy, ale też do stylizacji czy okazji. Wreszcie, w salonach marki Loake można po prostu miło spędzić czas na rozmowie. Wielu naszych stałych klientów wpada na krótką pogawędkę przy okazji, ponieważ dobrze się tu czują i wiedzą, że mogą porozmawiać z pasjonatami mody męskiej.Zaraz, zaraz… ale przecież Wy też macie swój sklep internetowy – sklep.loakepolska.pl. Oczywiście, że mamy ale sugerujemy korzystanie z jego usług osobom, które albo mieszkają w dużej odległości od naszych salonów albo znają już swoje kopyto szewskie i rozmiar w naszych butach. Wtedy zakupy online nie są obciążone ryzkiem złego dopasowania. W innym przypadku radzimy odwiedzić sklep stacjonarny i przekonać się, jak wygląda proces zakupu obuwia w naszych salonach. Nie będziecie żałować!


Zapraszamy do sklepów w Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Autor: Wojciech Markowski

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page