5 rodzajów butów, które musi mieć każdy biznesmen

Kogo uznajemy tutaj za biznesmena? Jest to człowiek, który spędza czas w biurze, bądź na spotkaniach. Używa głównie samochodu i nie spędza dużo czasu na świeżym powietrzu. W weekend chodzi pograć w tenisa, bądź w golfa.

Dla takiego trybu życia polecamy 5 następujących modeli butów. Zostały one pokazane wg kolejności, z jaką powinny być kupione. Oczywiście, jakość każdego buta jest rzeczą najważniejszą przy dokonywaniu zakupu.

1) Czarne, proste oksfordy

Najbardziej formalne buty skórzane, idealnie pasujące na spotkania z prezydentem kraju, jak i prezesem firmy, wieczorne imprezy oraz codzienne spotkania biznesowych, które są wciąż zdominowane przez czarne garnitury.


Buty Loake model: Dorchester


Buty Loake model: Ayr

2) Druga para czarnych butów

Mogą to być derby (więcej o derbach), lub po prostu nieco bardziej ozdobny oksfordy. Jest to bardzo ważne, aby zmieniać regularnie buty, gdyż muszą one „odpocząć” na prawidłach i wyschnąć. Dzięki temu, obie pary skórzanych butów będą Wam służyć dłużej (więcej o pielęgnacji butów skórzanych).


Buty Loake model: Gladstone


Buty Loake model: Reeves

3) Buty na weekend

Weekend to moment dla relaksu, zarówno Waszego, jak i Waszego obuwia. Można wybrać bądź buty zamszowe, bądź brązowe brogsy (więcej o brogsach). Oba modele są mniej formalne, ale nadal wyglądają bardzo reprezentacyjnie.


Buty Loake model: 758

Buty Loake model: Chester

4)  Gdy robi się zimno

W prawdzie, i zimę można przetrwać w półbutach, gdy człowiek porusza się tylko między krytymi parkingami, ale warto się zaopatrzyć w cieplejsze buty, które również pasują do garnituru.


Buty Loake model: Mitchum

5) Jeśli pojawi się lato

Mimo, że ostatnimi czasy o ciepłych dniach już zapomnieliśmy, to warto mieć w szafce buty i na taką okazję. Polecamy proste penny loafers, bądź zamszowe buty, idealne na jazdę samochodem, bądź weekendowy spacer.


Buty Loake model: Whitehall


Buty Loake model: Herbert

Zobacz, gdzie możesz już teraz kupić swoją nową parę butów.

#butyangielki #eleganckiebutymeskie #brogsy #LoakePolska #brouge #jakiebutynosicdogarnituru #jakiebutypowinienmiecbiznesmen #jakiebutypowinienmiecmezczyzna #butyLoakeAldwych #butyangielskie #jakiebutynosisiedobiura #butyLoakeOksfordy #butyLoakeangielki #butyLoake #butyLoakeDerby #skorzanebutymeskie

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie