02.jpg

Przedstawiamy nową, wyjątkową kolekcję 

Loake 1880 EXPORT GRADE

Kolekcja ta wykonana jest wg najwyższych i bardzo rygorystycznych standardów. Wyróżnia ją jeszcze większa precyzja wykonania, dbałość o szczegóły oraz komfort noszenia. Wszystkie modele szyje wyselekcjonowany, dedykowany zespół naszych najlepszych rzemieślników, dlatego produkcja jest ograniczona do niewielkiej ilości w jednym czasie.

WĘŻSZA PODESZWA DLA LEPSZEGO KOMFORTU

Wszystkie modele posiadają węższy środek podeszwy dla dystyngowanego wyglądu. Oprócz eleganckiego kształtu, wygięta podeszwa zapewnia dodatkowe wsparcie łuku, co nadaje lekkości, a dzięki temu buty są wygodniejsze w noszeniu. 

WIĘCEJ RĘCZNEJ

PRACY PRZY CHOLEWCE

 

Cholewki wykonane są z ręcznie 

wyselekcjonowanych najlepszych 

kawałków wyśmienitej jakości skóry 

cielęcej. Ponadto, cholewka 

uzupełniona jest dodatkowym szwem 

z większą liczbą przeszyć na centymetr  dla podkreślenia precyzji i elegancji.

RĘCZNIE POLEROWANE

 

Buty są ręcznie polerowane na wysoki połysk, a do każdej pary dołączone są najlepszej jakości bawełniane, woskowane sznurowadła.

SKÓRA GARBOWANA ROŚLINNIE 

 

Skóra garbowana roślinnie zapewnia maksymalną absorpcję i rozproszeniu potu dla optymalnego komfortu stopy.

WYTWARZANE PRZEZ NAJLEPSZYCH RZEMIEŚLNIKÓW

 

Przy kolekcji „1880 Export Grade" pracuje tylko wyselekcjonowany, dedykowany zespół najlepszych 

szewców z fabryki Loake w Anglii.

MODELE W KOLEKCJI 1880 EXPORT GRADE

TRINITY Deep Mahogany 

Model Trinity to stylowe i uniwersalne oksfordy z niewielką ilością zdobień. Dostępne w kolorze mahoniowym, idealnie komponują się z  granatowym garniturem lub spodniami typu chinos.

1790.00 PLN

TRINITY Burnt Pine   

Model Trinity to stylowe i uniwersalne oksfordy z niewielką iloścień zdobień. Dostępne w głębokim koniakowym odcieniu, idealnie komponują się z szarym garniturem, spodniami typu chinos lub ciemnymi jeansami.

1790.00 PLN

HANOVER Onyx Black

Klasyczne, bardzo eleganckie oksfordy z przeszyciem na nosku. Dostępne w niesamowitym kolorze Czarny Onyx, będą pasował do stylizacji o wyższym stopniu formalności na oficjalne okazje.

1790.00 PLN

HANOVER Smoked Teak 

Klasyczne, bardzo eleganckie oksfordy z przeszyciem na nosku. Dostępne w niesamowitym kolorze Smoked Teak.

1790.00 PLN

WARMINSTER Black Cherry 

Model Warminster to wyjątkowe brogsy, które pozbawione są charakterystycznych ażurów, ale mają za to przeszycie zwane Austerity. Dostępne w pięknym odcieniu ciemnej wiśni będą doskonale pasować do ciemnych jeansów, czy spodni chinos.

1790.00 PLN

GROSVENOR Deep Mahogany

Model Grosvenor to wyjątkowe brogsy z otwartą przyszwą. Dostępne w głębokim mahoniowym odcieniu, ich kolor sprawi, że będą nadawać nawet najbardziej klasycznym stylizacjom zupełnie nowego i wyjątkowego charakteru.

1790.00 PLN